Leden 2012

Trinity Blood

7. ledna 2012 v 23:42 | Yuko |  Recenze
Yuko-chan se zapomněla ,gomena ^^
Dneska trochu záporně.

Trinity blood je zatím nejhorší anime, které jsem dokoukala celé (Vubec nejhorší, co jsem viděla aspon díl, je Rosario to Vampire). Už samotné prostředí mě nebavilo - duchovní a vlastně rádoby katolické ,ale zjaponštělé celkem zhoršovalo mojí touhu koukat se dál. Svět kterému vládne mladý, bojácný, naivní papež a s pomocí karidnálů ničí upíry. Hlavní postava otec Abel je dost nudný ,ale naštěstí má specialní schopnosti a tak v tomhle roboto-duchovním světe dává věci do pořádku a nakonec se dostane do křížku i se svým bratrem, který podporuje upíry, kteří si myslí ,že lidé nemají právo na život. Jak to býva, anime se patřičně rozjede a děj je o trochu lepší a přibývají zápletky , ikdyž vyvrcholení není nejlepší.
Anime je nádherně nakreslené, grafika je výborná :)
U mě jako mínus bylo také to ,že anime je poněkud feministické, takže všemu rozomu vládne žena. Oproti realitě je to hrozně nepřiozené...

Pokud máte takovýto druh anime rádi moc se mnou neorientujte, protože jsem našla spousty recenzí, které jsou naopak velmi kladné a na csfd má Trinity blood 75%.

moje hodnocení: 5/10 bodů
(obrázek mahou.org)